Funguje to?

Zaujíma Vás čo si o tejto ponuke myslia klienti, ktorí prešli celým procesom schválenia pôžičky bez registra? Požiadali sme ich, aby stručne popísali, svoj príbeh s pôžičkou bez registra.

Lucia L.

O pôžičku bez registra som zažiadala z dôvodu, že pracujem ako servírka. Môže sa to zdať ako dosť nelogická veta, ale tí ktorí pracujú v reštauráciách asi vedia o čom hovorím. Väčšina z nás je vyplácaná podľa veľkosti tržieb a preto sú naše príjmy veľmi sezónne, zatiaľ čo cez zimu si prídem na celkom dobré peniaze, cez leto je to naozaj bieda a tak som si zažiadala o pôžičku bez registra. V registri som sa ocitla kvôli môjmu bývalému priateľovi, preto tá pôžička bez registra. Pôžička mi pomohla prežiť leto a teraz ju mám už takmer splatenú. Táto situácia ma naučila si cez zimu viac našetriť, aby som na tom nebola v lete tak bledo.

Lenka S.

Tieto pôžičky môžem len odporučiť. Som na materskej dovolenke a peniaze som po vyplnení kontaktného formulára mala za týždeň. Nie na účet, ale priamo na ruku!

Tibor V.

Finančný poradca ma požiadal aby som napísal nejaký text na tieto stránky o tom, ako prebehlo moje schválenie pôžičky. Jedným slovom, bol to fofr. Vyplnenie žiadosti, schôdzka s finančným poradcom a za 4 dni som mal peniaze na svojom účte. Myslím si, že ďalej nie je potreba čokoľvek rozpisovať a popisovať.

Komentáře nejsou povoleny.